سال 1398، رونق توليد
آگاهي بخشي و نقش آفريني در ساختار دهي و مهندسي فرهنگي نقش رسانه است
تكريم 40 نفر از اصحاب رسانه مكتوب ،تصويري به مناسبت روز خبرنگار
شركت توزيع برق اصفهان روز سه شنبه 15 مردادماه در آستانه روز خبر نگار در نشست تكريم از خبرنگاران ونشست خبري در حوزه حذف قبوض كاغذي ،مديريت مصرف و نقش سلولهاي فتوولتاييك در ايجاد محيطي پاك ، ميزبان 40 نفر ازاصحاب رسانه مكتوب و تصويري بود در اين نشست مهندس علي اكبري مدير روابط عمومي شركت با اشاره به روز 17 مرداد روز خبرنگار گفت : در دنياي امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سياسي، فرهنگي و اجتماعي برحسب ضرورت‌هاي اجتناب‌ناپذير ، نقش كليدي رسانه‌ها به هيچ عنوان كتمان‌پذير و فراموش‌شدني نيست
 

شركت توزيع برق اصفهان روز سه شنبه 15 مردادماه در آستانه روز خبر نگار در نشست تكريم از خبرنگاران ونشست خبري در حوزه حذف قبوض كاغذي ،مديريت مصرف و نقش سلولهاي فتوولتاييك در ايجاد محيطي پاك ، ميزبان 40 نفر ازاصحاب رسانه مكتوب و تصويري بود در اين نشست  مهندس علي اكبري مدير روابط عمومي شركت با اشاره به روز 17 مرداد روز خبرنگار گفت : در دنياي امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سياسي، فرهنگي و اجتماعي برحسب ضرورت‌هاي اجتناب‌ناپذير ، نقش كليدي رسانه‌ها به هيچ عنوان كتمان‌پذير و فراموش‌شدني نيست.

وي در ادامه گفت : در ايجاد بسترهاي اطلاع‌رساني ، نقش خبرنگار انكارناپذير است به طوري كه در دنياي امروز و جامعه مدني، رسانه‌ها يكي از اركان آگاهي‌بخشي و نقش‌آفريني در ساختاردهي و مهندسي فرهنگي، اجتماعي و فرهنگ عمومي در جامعه مي باشند .

در ادامه اين نشست مهرداد جنتيان نيز پس از تبريك اين روز به خبرنگاران به حذف قبوض كاغذي به عنوان يك ضرورت اشاره كرد و گفت : يكي از اهداف شركت توزيع برق شهرستان اصفهان انجام خدمات به صورت غيرحضوري است و در اين راستا  سال‌هاست كه خدمات را به صورت غيرحضوري به مردم ارائه مي‌دهيم و ميزبان تماس‌هاي مردم از طريق شماره تلفن 38121 مركز سميع هستيم كه از ساعت 7 صبح تا 9 شب به صورت غيرحضوري به مردم ارائه خدمات مي‌كند.

‌معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع برق شهرستان اصفهان با اشاره به اينكه طرح ملي قبض سبز الكترونيك از 25 خرداد در كل كشور اجرايي شد، عنوان كرد: در اين طرح در صدد هستيم كليه قبوض كاغذي حذف شود؛ كل مشتركان ديماندي حدود 11 هزار نفر هستند كه تلفن همراه آن‌ها دريافت شده است و قرائت به صورت كاملاً مكانيزه انجام گرفته است

وي خاطرنشان كرد: قبوض كاغذي تا آخر شهريور ماه صادر شده و از ابتداي مهرماه كليه قبوض كاغذي حذف مي‌شود و از طريق پيامك صورتحساب براي مشتركان ارسال مي‌شود.

جنتيان در رابطه با روش‌هاي دريافت تلفن همراه جهت ارسال قبض الكترونيكي برق، خاطر نشان كرد : ارسال رمز رايانه برق به شماره 2000121 به صورت (رمز رايانه*)، ثبت تلفن همراه در سايت شركت توزيع برق شهرستان اصفهان به نشاني eepdc.ir، تماس با شماره تلفن مركز سميع به شماره 38121 و تكميل فرم مشخصات و ارائه آن به مأمور از روش‌هاي ثبت تلفن همراه مشتركان مي باشد .

وي اذعان كرد: با اجراي اين طرح توجه ويژه‌اي به رعايت مسائل زيست محيطي شده و از قطع شدن حداقل 400 اصله درخت در سال جلوگيري مي‌شود.

وي در ادامه بيان كرد: از 25 خرداد تاكنون 750 هزار مشترك اصفهاني اطلاعات خود را براي حذف قبوض كاغذي وارد سامانه شركت توزيع برق كردند.

در ادامه اين نشست : سارا صالحي مدير دفتر بازار برق  با تأكيد بر اينكه حوزه انرژي خورشيدي بهترين گزينه براي سرمايه‌گذاري در حوزه مولد محسوب مي‌شود، گفت: در حال حاضر درآمد حاصل از اين سرمايه‌گذاري و نرخ برگشت سرمايه مطلوب است، توصيه مي شود كه بخش خصوصي در اين حوزه ورود پيدا كرده و سرمايه گذاري كند ..

وي  با اشاره به توسعه برق خورشيدي عنوان كرد: نخستين رويداد شهر خورشيدي اصفهان حدود يك ماه پيش با همكاري شركت توزيع برق اصفهان و شهرداري اصفهان برگزار شد و شركت توزيع برق هم به عنوان بازوي اجرايي، حمايتي و تسهيل‌گري وارد عمل شده است.

وي ادامه داد: ذيل اين رويداد همچنين الزام ساختمان‌هاي بزرگ گروه «ج» و «د» به توسعه و نصب سامانه‌هاي برق خورشيدي بود كه اهرم اجرايي مهمي است براي اينكه شاهد باشيم در ساخت و سازهاي جديد پيمانكاران و نظام مهندسي ملزم هستند در كنار بقيه الزامات در حوزه ساختمان نسبت به تجهيز مجموعه به پنل‌هاي برق خورشيدي و توليد برق خورشيدي اقدام كنند.

صالحي با اشاره به اينكه اين اقدام قدمي براي حركت به سمت توسعه پايدار سامانه‌هاي خورشيدي است، عنوان كرد : استفاده از پتانسيل قراردادهاي خريد تضميني براي ايجاد درآمد و معيشت پايدار براي اقشار ضعيف جامعه مي باشد كه در اين راستا با كميته امداد هم از سال گذشته همكاري هاي لازم شروع شده است كه به دليل تغييرات ارزي وارد فاز اجرايي نشديم، اما امسال اين پروژه اجرايي مي‌شود.

مدير دفتر بازار برق شركت توزيع برق شهرستان اصفهان در ادامه مطرح كرد در توسعه سامانه‌هاي خورشيدي براي اقشار كم‌درآمد در شرق اصفهان نيز سازو كارهاي لازم ديده شده به طوري كه  بيشترين رويكرد به سمت كشاورزاني است كه به واسطه شرايط حاكم چند سال گذشته محدوديتهايي در تأمين معيشت داشته‌اند و براي بهره بردن مشمولان تحت پوشش سازمان بهزيستي  نيز راهكاري براي ايجاد درآمد پايدار بلندمدت نيزانجام مي گيرد.

صالحي با اشاره به اينكه شهرداري اصفهان پيشرو در توسعه سامانه‌هاي خورشيدي است، اذعان كرد: جزو تعهدات سازماني ادارات دولتي است كه 20 درصد از مصارف خود را از محل منابع تجديدپذير تأمين كنند، سازمان آبفا نيز ورود خوبي در اين قضيه داشته و سازمان بهزيستي نيز تعهد 20 درصدي خود را عملياتي كرده است، اما براي مجموعه اداري 22 بهمن به جهت ساختار و مشكلات فني امكان اجراي اين طرح وجود نداشته است.

وي با تأكيد بر اينكه همه جا حضور شركت توزيع برق نظارتي و در راستاي كمك به سرمايه‌گذار به خصوص در ظرفيت‌هاي پايين است، گفت: شناسايي پيمانكاران و ارزيابي اوليه، نظارت و كنترل بر روند عملكرد پيمانكار، نظارت بر تجهيزات، اجرا و بهره‌برداري و نظارت بر بهره‌برداري كاري است كه شركت توزيع برق انجام مي‌شود.

مرسل صالحي مدير دفتر مديريت مصرف شركت توزيع برق اصفهان نيز در ادامه اين نشست با بيان اينكه سال 97 با خاموشي‌هاي متعدد مواجه شديم كه مشكلات متعددي ايجاد مي‌كرد، اظهار كرد: امسال با همراهي مردم و مديريت مصرف انرژي خاموشي نداشتيم و اميد داريم فرهنگ مديريت مصرف در بين مردم اصفهان نهادينه شود.

مدير دفتر مديريت مصرف شركت توزيع برق اصفهان با اشاره به اينكه سال گذشته 3 هزار تفاهم‌نامه داشتيم و امسال هم 5 هزار مورد تفاهم‌نامه با مشتركان ديماندي داشتيم، اضافه كرد: امسال در اصلاح تعرفه‌ها شاخصه هايي است كه اگر مشتركان ديماندي نسبت به سال قبل به آن توجه كنند و كاهش مصرف داشته باشند تشويق مي‌شوند

وي خاطرنشان كرد: سال قبل پيك مصرف برق هزار و 112 مگاوات در تاريخ 3 مرداد ساعت 13 بوده است، اما امسال پيك مصرف برق هزار و 206 مگاوات و در تاريخ 25 تير 98 ساعت 13 است.

صالحي با اشاره به اينكه ساعت پيك مصرف برق اصفهان ساعت 11 تا 15 است، گفت: 40 درصد مصرف در اصفهان فقط براي سرمايش است.

مدير دفتر مديريت مصرف شركت توزيع برق اصفهان با اشاره به بررسي عملكرد مصرف برق توسط سامانه مديريت بار كشور توضيح داد: 11 هزار كنتور كارخانجات هوشمند شده است، همچنين همه كنتورهاي ادارات  نيز اين فرايند را پشت سر گذاشته اند .

 

تاریخ:
1398/05/16
منبع:
خبر پوششي
نویسنده:
محبوبه وكيلي
تعداد بازدید:
90
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ارتباط با ما
آدرس: اصفهان، خيابان عباس آباد، جنب رستوران شهرزاد، شركت توزيع برق شهرستان اصفهان 
ساعات كار: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:15 لغايت 15:30 
كد پستي:  8134617131   
تلفنخانه: 2-32240680، 3-36613011 (031) 
نمابردبيرخانه: 32225832-031    
روابط عمومي:36623161-031  
نمابرروابط عمومي: 32240687-031     
شماره پيامك: 100000121
پست الكترونيك:  info@eepdc.ir
آمار بازدید
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت توزيع نيروي برق شهرستان اصفهان  ميباشد.

اندازه قلم

Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه